Radioklub Domažlice

OK1KDO

 

domů

aktivity

o nás

historie

fotoalbum

odkazy

 K dnešnímu dni má klub xx členů.Jedná se o xx koncesovaných radioamatérů a o xx posluchačů.Mezi aktivními členy je zastoupení vlastně v každé radioamatérské oblasti,ať se jedná o contesting,DXing,nebo experimentování se vším možným.Radostný je růst zájmu o HAM mezi mládeží.

Předsedou klubu je pan ing. Stanislav Vlk,OK1WN.

 Dříve klub využíval buňku na Vavřinečku (JN69LK),což je kopeček nad Domažlicemi.Nyní vysíláme z Baldovského návrší (JN69KL),které je asi 2km severozápadně od Domažlic.Domažlice se nacházejí v údolí mezi těmito kopci.Na Baldově se nachází základna CB Klubu Domažlice,se kterým má OK1KDO úzkou spolupráci.Baldov je vysoký 566 m.n.m.Na vrcholu se tyčí telekomunikační stožár,který nám tak trochu působí neplechu při vysílání.Rušení však nedosahuje nějakých kritických stavů.V posledních letech se zvýšila závodní aktivita na VKV,což je momentálně asi hlavní činnost klubu. . Způsobil to příchod mladých členů a chuť Standy OK1WN pracovat s mládeží.

 I mezi jednotlivci sklízí někteří z nás úspěchy. Bližší informace o povedených závodních a soutěžních  výkonech našich členů naleznete v jednotlivých odkazech.

Pokud máte výsledky závodů s účastí našich členů,zašlete mi je prosím.  ok1-35783

OK1CRM (OK1-28524)

OK1WV

OK1IBP

OK1ZAJ (OK1-22672)

OK1-35783